תקנון אתר

תקנון אתר

כללי:

מרתון ספורט – חנות ריצה מקצועית (עוסק מורשה 069432979) הנו בעליו של אתר זה WWW.RUNNERS.CO.IL (להלן: "האתר") המציע את המידע ואת כל התוכן שבו כמו שהוא (AS IS) בכפוף לתנאים הבאים לכל המבקש גולש אדם, אשר יוצר קשר או מתקשר עם השירות האתר לרבות מאמרים, פרסומות, טיפים, מגוון מוצרים, המלצות, איורים, תיאור מוצרים וכל חומר אחר.

זכויות יוצרים:

כל תכולת האתר (למעט תוכן מכל סוג שהוא שהתקבל ואשר מוצג באישור מכל צד שלישי) הנו בבעלות מרתון ספורט, אין להעתיק, לשכפל, להוריד, לשנות, להשתמש, לפרסם או לעביר בכל דרך לאתר אחר או לכל צד ג' כל תכולה שהיא או חלק ממנה לרבות תמונות, לוגו, שם, מאמרים, סימני היכר, תיאור מוצרים או כל חומר ללא אישור מפורש בכתב ממרתון ספורט, בנוסף, כל תכולה שהיא או חלק ממנה לרבות תמונות, מאמרים, סימני היכר, תיאור מוצרים או כל חומר אחר אשר שייכים לכל צד ג' הנם רכושם הבלעדי ואין להשתמש בו בשום צורה ללא אישור הבעלים החוקיים, מבלי לפגוע בכלליות האמור אין להשתמש בטכניקות FARMING AUTOMATED DATA MINING TOOLS

אחריות:

כאמור, כל תוכן האתר לכל משתמש "כמו שהוא" – מרתון ספורט לא יישא בשום אחריות להתאמת החומר המוצג באתר לצורכי המשתמש, כמו כן באחריות לטעויות אוו לשגיאות בכל חומר מוצג באתר לרבות מאמרים, תמונות, פרסומים שונים או כל חומר אחר, מרתון ספורט לא יישא בשום אחריות לשינויים שנעשו בחומר המוצג באתר אוו בשירות על ידי המשתמש או על ידי צד ג', המשתמש בלבד יישא באחריות לאופן שבו הוא עושה שימוש באתר אוו בשירות. מרתון ספורט לא יישא בשום אחריות לכל נזק, לרבות נזק גוף שנגרם למשתמש או לכל צד ג' כתוצאה ישירה או עקיפה מן השימוש באתר בשירות, לרבות נזק שנגרם עקב השימוש בהמלצות, בכתבות או בתרגילים או במוצרים שונים אשר מוצגים נרכשים באתר, כמו כן ביישומי תוכנה שהורדו ישירות או הופעלו כתוצאה מהשימוש בשירות.
שמירת סודיות:

מרתון ספורט מתחייב לעשות את מירב המאמצים בכלים העומדים לרשותו בכדי לשמור בסודיות את כל המידע שנמסר לו על ידי המבקרים או הרוכשים באתר ולא לעשות בו שום שימוש לרבות לעביר לצד שלישי ללא אישור מפורש של המשתמש עצמו.
כללי:

כל קניה או אספקה של מוצרים דרך האתר או באמצעות הטלפון מתבצעים בהתאם לתקנון זה.
עם ביצוע הזמנה דרך האתר הנך מסכים שהחנות (מרתון ספורט) תשלח לך מייל חד פעמי עד 14 ימים אחרי ביצוע ההזמנה לדירוג "חווית הקנייה", אימייל בו תתבקש לדרג את נוחות הקנייה, מהירות המשלוח וכו' עבור המוצר שהוזמן על מנת שנוכל לשפר את שרותינו.
מרתון ספורט שומרת לעצמה את הזכות לדחות הזמנות לפי שיקולה הבלעדי וללא הודעה מראש גם לאחר שהקונה קיבל אישור הזמנה מהאתר וקבלת ההצעההצעות במכירה אישית, בעת דחיית הזמנה שבוצעה, ההזמנה תבוטל, הלקוח לא ייחויב יקבל החזר, הלקוח לרוב יקבל הודעה טלפונית על כך.
כל המחירים באתר כוללים מע"מ.
המחיר התקף לרכישה הוא המחיר שהופיע באתר בעת ביצוע הרכישה.
בקניה אישית הלקוח מציע מחיר אך מחיר זה אינו מחייב את מרתון ספורט.
מרתון ספורט שומר לעצמו את הזכות לשנות מחירים באתר.
מרתון ספורט אינה יכולה להיות אחראית לאיחורים באספקת המוצרים הנובעים מנסיבות שאינן בשליטתה כגון תקלות ועיכובים בדואר ישראל, תקלות תקשורת או אירועים של כוח עליון, פעולות איבה שביתות או חגים וכדומה.
מרתון ספורט אינו מייצר את המוצרים ואינו נושא באחריות לטיב המוצרים ולשמות היצרנים.
יתכנו הפרשי גוונים בין תצלומי המוצרים המתפרסמים באתר מרתון ספורט לבין הגוונים המדויקים של המוצרים כפי שיסופקו בפועל.
האחריות הבלעדית למוצרים לאיכותם או טיבם כולל הוראות הפעלה אם קיימים חלה על היצרנים והיבואנים בלבד.
ברכישת נעליים האחריות הנה רק על פגם יצור ברור באריזתו החדשה והמקורית או פגם יצור ברור תוך זמן סביר בהתאם למדיניות היבואן.
למעט פגם יצור ברור, לא יהיה ניתן להחזיר או להחליף מוצרים שנרכשו במבצעי חיסול.
המחיר באתר הנו להזמנה דרך האתר או הטלפון ואינו כולל התאמת נעלים מקצועית.
הנני מאשר שעם הרשמתי לאתר (לרשימת התפוצה) אוו ביצוע רכישה דרכו אני מאפשר למרתון ספורט לשלוח לי מדי פעם לפי שיקולו הבלעדי עדכונים, מבצעים, לרבות חומר פרסומי (באמצעות גיליון אלקטרוני) לתיבת הדואר האלקטרוני שלי, בכל דואר אלקטרוני מאיתנו תמיד יופיע קישור להסרה מרשימת התפוצה שלנו על מנת להפסיק אימיילים מאיתנו. הלקוח יהיה מודע כי רשאית החנות (מרתון ספורט) לשלוח אימייל חד פעמי ללקוח אשר לא סיים את תהליך ההזמנה במלואו (לא הגיע לשלב רביעי "סיום הזמנה" בעצם יצא בשלב שלישי "תשלום מאובטח" בעגלת הקניות) יומיים אחרי הפסקתנטישת תהליך ההזמנה ובו היא תזכיר ללקוח כי המוצרים ופרטיו מחכים לו בעגלת הקניות להשלמת התהליך, כמו כן הלקוח מסכים כי כל פרטיו שהוקלדו בשלב שני (שלב כתובת למשלוח) ישמרו עד 7 ימים מתהליך ניסיון ההזמנה ולאחר מכן ימחקו אוטומטית כל הפרטים באופן גורף על מנת לשמור על פרטיות הלקוח ופרטיו.
תשלום:

הלקוח מסר דרך הטלפון או באמצעות האתר את פרטי כרטיס האשראי האישי שלו שניתן לחייבו ולסולקו בישראל, תוקף הכרטיס, מספר הבטחון ומספר תעודת הזהות כולל שם מלא טלפון וכתובת מדויקת למשלוח.
חברת האשראי של הלקוח אישרה את העסקה.
לא אושרה העסקה על ידי חברת האשראי – יקבל הלקוח הודעה מתאימה.
הקבלה בהזמנה טלפונית תצורף לאריזה המשלוח אחרת הקבלה תתקבל בדואר אלקטרוני אשר נמסר בזמן ההזמנה.
ההזמנה תישלח ביום העסקים הקרוב מרגע האישור או קבלת התשלום.
הקנייה מבוססת על כך שבשלב התשלום בו מוסרים פרטי כרטיס אשראי התהליך מבוצע מחוץ לאתרנו על מנת לאבטח את הרוכש, התשלום מבוצע אצל חברת CREDITGUARD או PAYPAL על מנת שעמוד התשלום יהיה מאובטח בתקן PCI-DSS המחמיר של חברות האשראי.
מכירה טלפונית:

רכישה דרך הטלפון אפשרית רק בזמן פעילות החנות, ראה שעות פתיחה.
הצעת המחיר שהלקוח יקבל בטלפון תקפה להזמנה מיידית של המוצר, מרתון ספורט שומרת לעצמה את הזכות לתת הצעות מחיר שונות על אותו מוצר ואו בזמנים שונים.
במקרה והמוצר נמצא במכירה רגילה המחיר הנו סופי.
ברכישה טלפונית כל תהליך הקניה מתבצע מול נציג מרתון ספורט אשר כולל מסירת שם מלא, כתובת למשלוח, טלפון, תעודת זהות, פרטי אשראי ומספר תשלומים ועוד.
לאחר קבלת ההזמנה מרתון ספורט מבצעת אימות פרטי המזמין וכתובתו, כמו כן אימות מול חברת האשראי, במקרה של אי התאמה או בעיה אחרת הלקוח יקבל הודעה טלפונית בהקדם.
בין אם הפריט במלאי ובין אם הלקוח ביקש להזמינו במיוחד עבורו – כרטיס האשראי יחויב אך ורק בסמוך לשליחת המוצר לביתך.

קניה רגילה:

בקניה רגילה מחיר המוצר ידוע וקבוע.
בכדי שלמכירה יהיה תוקף הלקוח חייב לבצע את כל תהליך ההזמנה.
במקרה והמוצר הצבע או המידה אינם זמינים במלאי למיד עם פתיחת החנות או קבלת ההזמנה הלקוח יקבל הודעה טלפונית על כך. במקרה זה ללקוח תהיה הזכות אם ירצה בכך להמתין לזמינות המוצר באותו מחיר.
לאחר קבלת ההזמנה מרתון ספורט מבצעת אימות פרטי המזמין וכתובתו, כמו כן אימות מול חברת האשראי. במקרה של אי התאמה או בעיה אחרת הלקוח יקבל הודעה טלפונית על כך בהקדם.
בין אם הפריט במלאי ובין אם הלקוח ביקש להזמינו במיוחד עבורו – כרטיס האשראי יחויב אך ורק בסמוך לשליחת המוצר לביתך.
מדניות החזרה והחלפה:

לפי התקנות החדשות למעט פגם יצור, מוצרים שהלקוח ביקש להזמינם במיוחד עבורו לא ניתן להחזיר.
עם הקבלה המקורית ניתן להחזיר לחנות את המוצר שרכשת תוך 14 יום (בעסקה טלפונית או הזמנה ישירה דרך האתר בלבד) ממועד קבלתו באריזתו המקורית ללא פגמים ואו סימני שימוש בו.
מוצרים שנרכשו ישירות בחנות ניתן להחזיר תוך יומים (בהתאם לתקנות החדשות).
במקרה זה ניתן יהיה לבטל את העסקה ולקבל החזר כספי או זיכוי לבחירת הלקוח, עם ביטול כל עסקה הלקוח יקבל החזר שלם על קנייתו פחות דמי משלוח ודמי ביטול 5% מערך העסקה או 100 ש"ח הנמוך ביניהם.
מרתון ספורט שומרת לעצמה את הזכות לבטל בחלקן או במלואן את החיובים שצוינו במקרה של ביטול עסקה.
קופונים:

ברכישה דרך האתר ניתן להשתמש בקופונים אשר הופצו על ידנו ברחבי האינטרנט או בכל דרך אחרת, מרתון ספורט רשאית ושומרת לעצמה את הזכות לבטל, למחוק כל קופון ממאגר הנתונים שלה על פי דעתה הבלעדית גם אם הקופון עדיין תקף, כמו כן מרתון ספורט רשאית ושומרת לעצמה את הזכות לדחות כל קופון בהזמנה אם היא הגיעה למסקנה סבירה ולפי שיקולה הבלעדי שהקופון הושג, נוצל, בוצעה איתו הזמנה בדרכים לא מקובלות עליה, כך שאם ההזמנה תקינה וישנו חשש כי הנ"ל נכון מרתון ספורט תודיע ללקוח ותבטל את הקופון, הלקוח יכול להחליט האם הוא רוצה להמשיך בהזמנה בלי הקופון או לבטל את ההזמנה, בשני המקרים על הלקוח לתת תשובה עד 7 ימים מתאריך ביצוע ההזמנה, אחרת מרתון ספורט תבטל את ההזמנה ולא תחייב את הלקוח, הקופון תקף לקנייה באתר בלבד על ידי הקלדתו במקום המתאים, אין כפל קופונים, קופון אחד לכל הזמנה, כל קופון מחוייב בקנייה מינימאלית, כך במקרה והלקוח מנסה להשתמש בקופון וסכום עגלת הקניות שלו קטן מסכום השימוש המינימאלי, יקבל על כך הודעה ישירות אחרי ניסיון הכנסת הקופון בעגלת הקניות.
דין ושיפוט:

הדין החל על כל הקשור באתר זה הוא הדין הישראלי בלבד, בכל מקרה של מחלוקת תהיה לבתי המשפט של מחוז חיפה הסמכות הבלעדית לדון בתביעה.

דילוג לתוכן